E premte, Gusht 14, 2020
Etiketimet PSG

Etiketim: PSG

Champions/ PSG i pret Atalantës ëndrrën në fund, bergamezët bien për...

Atalanta kryesonte ndaj PSG-së deri në minutën e 90-të falë golit të Pasalic në pjesën e parë, ndërsa për tre minuta humbën shanisn e...

Video/ Neymar për turp, humbet dy raste të arta shënimi ndaj...

E pabesueshme por e vërtetë! Neymar, njeriu më i rëndësishëm te PSG dhe ndër yjet e botës, në 45′ e para ndaj Atalanta ka...

Video/ Atalanta befason PSG-në, merr avantazhin në çerekfinalen e Championsit

Po luhet sfida mes Atalantës dhe PSG-së e vlefshme për fazën çerekfinale të Ligës së Kampioneve. Italianët kanë befasur kampionët e Francës, teksa kanë shënuar...

Atalanta-PSG, publikohen formacionet zyrtare

Do luhet dueli i parë çerekfinal në Champions League, kompeticion që është futur në fazën finale dhe do të marrë trajtën e një Botërori....

“Final Eight” në Champions, Atalanta kundër PSG/ Formacionet e mundshme

Sonte nisin përballjet në kuadrin e çerekfinaleve në Champions League. “Final Eight” me ndeshje teke, do të startojë me duelin Atalanta-PSG, që nis në...

PSG në ankth për Mbappe-n, sulmuesi rrezikon sfidën ndaj Atalantës

Gjendja fizike e Kylian Mbappesë vazhdon të mbajë ankth ambientin e kampionëve të Francës, PSG. Sulmuesi me vlerën më të lartë të kartonit në...

PSG i vendos kusht Barcelonës për Neymar, kërkon 80 milionë €...

Paris Saint-Germain i ka bërë të qartë Barcelonës kriteret për transferimin e Neymarit. 28-vjeçari prej kohësh është përfolur në media për një rikthim të bujshëm...

Alegri është gati për skuadrën e re, ja ku do të...

Tashmë prej një viti, Masimiliano Alegri, është i papunë pasi drejtuesit e Juventusit vendosën t’i ndërprisnin kontratën. Megjithatë tashmë trajneri italian mund t’i rikthehet përsëri...

Ish-sulmuesi i Francës: Largimi i Cavanit i habitshëm, me PSG-në mund...

Ish-sulmuesi francez, Christophe Dugarry, ka folur në lidhje me lamtumirën e Edinson Cavani-t nga Paris Saint-Germain. Duke folur për RMC Sport, ish-lojtari i Bordeaux dhe...

Zyrtare/ PSG blen përfundimisht Icardin, ja detajet e marrëveshjes

PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Icardit nga skuadra e Interit për shifrën e 58 milionë eurove. Lajmin e ka konfirmuar skuadra italiane ku...

Akord total mes Interit dhe PSG-së për Icardin, por argjentinasi ka...

Inter dhe Paris Saint-Germain kanë arritur një marrëveshje për të ardhmen e Mauro Icardit. Ashtu siç raporton televizioni francez, L’Equipe TV, dy klubet kanë arritur...

Icardi merr rrogën e Cavanit, ja shifrat e akordit mes Interit...

Marrëveshja midis Interit dhe PSG për blerje-shitjen e Mauro Icardi duket më pranë se kurrë. Kjo gjë është zbuluar së fundi nga nga Espn,...

Data për sezonin e ri në Francë ngjall polemika të mëdha

Franca ishte një nga vendet e para që nxitoi për të mbyllur kampionatin, me Ligue 1 që përfundoi para kohe me PSG-në kampione të...
WhatsApp DENONCO