Paloka: Rama biznes me mafien, po shkatërron Shqipërinë

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, akuzoi Kryeministrin Edi Rama për biznesin që bën me mafien, ndërkohë që po shkatërron Shqipërinë.

Paloka shkruan në rrjetet sociale se Rama po dëmton reputacionin ndërkombëtar të vendit, duke shtuar se e vetmja rrugë për ta rikthyer Shqipërinë te suksesi dhe shpresa është largimi i Edvin Ramës.

“Ai që bën biznes me mafian, që trefishon pasuritë e tij dhe të ministrave, që dërgon ministrat në darka luksoze në Dubai, ndërsa vendi përmbytet…

LEXO EDHE  1500 euro për shtetësinë shqiptare, arrestohet grupi i falsifikatorëve/ Detajet

Është ai dhe vetëm ai që po shkatërron Shqipërinë dhe dëmton reputacionin e saj ndërkombëtar, Edvin Rama!

E vetmja mënyrë për ta rikthyer Shqipërinë tek suksesi dhe shpresa , është të largojme Ramën !E kjo është pikërisht ajo që do të bëjmë”, shkruan Paloka.