E martë, Tetor 15, 2019
Etiketimet Akuza

Etiketim: akuza

Ish-deputeti “shpërthen” ndaj Rama/ I sëmuri psikik, gënjeshtrën e ke bërë...

Bardh Spahia, ish-deputet i PD-së, ka reaguar ndaj deklaratave të kryeministrit Edi Rama lidhur me shëndetësinë. Spahia shkruan në rrjet se me vetëdije kriminale dhe...

Berisha i përgjigjet Thaçit: Ja pse u arrestua në Shqipëri …

Ish-kryeminsitri Sali Berisha, i është përgjigjur nga studio e ‘Opinion’ akuzave të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, se ish-kryeminsitri është në shërbim të Aleksandar...

 “Beni, kjo mund të të çmendë e lajthisë, por…” / Lali...

Prej disa javësh Arben Malaj, ish-deputet dhe ish-ministër në qeveritë socialiste, dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj, janë përfshirë në akuza të ndërsjellëta dhe...

Rama është kthyer fiks si gomari që e hante ujku dhe…

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së, ka reaguar lidhur me akuzat e drejtuesve të Rilindjes, sipas të cilëve opozita ka blerë gazetën Bild. Kjo e fundit...

“Shpërthen” ish-shefi i antidrogës/ Rama, kryeministër sharlatan dhe gangster…

Dritan Zagani, ish-oficer i antidrogës, ka reaguar ndaj deklaratave të kryeministrit Edi Rama, një ditë më parë, i cili në një konferencë për mediat...

Rama në grahmat e fundit, bëri avokatin e të gjithë kriminelëve/...

Petrit Vasili, nënkryetar i LSI-së, ka reaguar ndaj deklaratës së bërë nga kryeministri Edi Rama, duke u shprehur se ai është në grahmat e...

Ish-ministri i Ramës reagon ndaj Borchardt/ Turp, sjellje aspak korrekte dhe...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar ndaj deklaratës së Ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchardt, lidhur me protestën e djeshme të opozitës. “Nuk mbështes asnjë...

“O Ai o Ne. Rama, kriminel i strukturuar”/ “Shpërthimi” i Kryemadhit:...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka artikuluar akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe diplomatëve shqiptarë nëpër botë. Ajo e cilësoi Ramën jo qesharak,...

Deklarata e fortë/ Rama, plan mafioz të mirëmenduar për të lenë...

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, ka bërë një deklaratë të fortë gjatë Konventës Kombëtare të forcës politike që drejton, lidhur me atë që sot...

‘Shpërthen’ ish-deputeti: Bindja e Patozit nuk i bindet ligjit, por urdhërave...

Astrit Patozi, drejtues i Bindjes Demokratike, akuzoi sot Partinë Demokratike dhe kreun e saj, Lulzim Basha, se qëndrojnë pas ankesës në Kolegjin Zgjedhor, përmes...

“Rama edhe po të dojë nuk del nga politika, njëlloj si...

Publicisti dhe analisti i njohur Kim Mehmeti shprehet se nuk ka një kufi të qartë mes krimit dhe politikës në Shqipëri. I ftuar në oraneës,...

“Shpërthen” Kim Mehmeti: Parlamenti shqiptar të bën të turpërohesh, hajdutët …

Analisti dhe shkrimtari i njohur Kim Mehmeti shprehet i zhgënjyer me atë çfarë po ndodh në Shqipëri. I ftuar në studion e lajmeve të RTV...

VIDEO/ Veliaj, gënjeshtari më i mirë, që ka mbytur Tiranën me...

Gënjeshtari më i mirë, që po mbyt Tiranën me kulla. Kështu e cilësoi Petrit Vasili, nënkryetar i LSI-së, kryebashkiakun Erjon Veliaj, i cili kërkon...