Kurbin, vetëvritet me armë gjahu në banesë një 59-vjeçare

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kurbin. Një 59 vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës me armë gjahu. Janë vetëm dyshimet e para, pasi policia thotë se po punon për sqarimin e plotë të rrethanave.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22.20 minuta në banesë. Gruaja me iniciale A.Sh.

LEXO EDHE  Shuhet Rudolf Stambolla, mbreti i tangos shqiptare

Njoftimi

Më datë 26.01.2021,rreth orës 22:20 ,në banesën e saj në Mamurras,Kurbin është vetëvrarë dyshohet me armë gjahu shtetasja A. Sh.,59 vjeçe .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.