E entje, Prill 22, 2021
Etiketimet Kurbin

Etiketim: Kurbin

Kontrollet e RENEA-s në Kurbin, arrestohet një person (EMRI)

RENEA dhe Forcat Operacionale kanë kryer sot kontrolle në zonën e Kurbinit. Mësohet se nga kontrollet është gjetur një armë zjarri dhe është arrestuar...

Kurbin/ Arrestohet adoleshenti që qëlloi me thikë 18-vjeçarin

Arrestohet adoleshenti që plagosi me thikë 18-vjeçarin Klajdi Gjergji mbrëmjen e sotme në Kurbin. Policia njofton se rreth orës 18:00, në rrugën e fshatit Sanxhak,...

Kurbin, vetëvritet me armë gjahu në banesë një 59-vjeçare

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kurbin. Një 59 vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës me armë gjahu. Janë vetëm dyshimet...

Kanosi me armë zjarri një shtetas, arrestohet 20-vjeçari

Policia e Kurbinit arrestoi një 20 vjeçar, i cili dyshohet se kanosi me armë zjarri një tjetër të ri, ngjarje e ndodhur 5 ditë...

“Do e martojmë me gocë nga Kurbini”, batuta e Ramës shkakton...

Kryeministri Edi Rama përdori sot një batutë, gjatë inspektimit të procesit të rindërtimit në Kurbin, e cila shkaktoi reagime të shumta. Duke iu drejtuar punëtorëve...

Tentoi të kalonte me gomone 613 kg kanabis, arrestohet 25...

Bultë e Kurbinit kanë vijuar operacionin e koduar policor “Godull”, duke e çuar në tre numrin e të arrestuarve në kuadër të këtij operacioni. Kapet...

Lëndë narkotike, armë dhe municion luftarak në banesë/ Prangoset i mituri

Një sasi lëndë narkotike e dyshuar cannabis, një armë zjarri dhe municion luftarak, u sekuestruan sot nga policia e Kurbinit. Mësohet gjithashtu se është arrstuar...

Të shtënat me armë zjarri në Kurbin, reagon Policia: Në kërkim...

Policia ka reaguar zyrtarisht në lidhje me të shtënat me armë zjarri në Mamurras. Blutë e Kurbinit bëjnë me dije se autori është identifikuar dhe...

Përmbytjet/ Japin alarmin për rrezik 20 familje në Fushë Gjorm të...

Rreth 20 familje në Fushë Gjormë të Kurbinit kanë dhënë sinjalin SOS pasi uji ka rrethuar banesat e tyre. Pritet ndërhyrja e ushtrisë për ti...

VIDEO/ Basha në Kurbin, qytetari: Ilaçet për kurimin e fëmijëve i...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte në qytetin e Kurbinit, ku vizitoi familjen e Viktor Gjonit. Prej 10 muajsh, ai jeton në cadër...

Kreu i gjykatës së Kurbinit dhe 2 kolegë me covid, KLGJ-ja...

Prej rreth 10 ditësh kryetari i Gjykatës së Kurbinit Dedë Miri dhe dy gjyqtarë të tjerë janë infektuar nga COVID. Këta janë të vetmit gjyqtarë...

Plagoset gjatë natës 40-vjeçari në Kurbin, policia në kërkim të autorëve

Në rrethana ende të paqarta, një 40-vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Kurbin. Burime për mediat, bëjnë me dije se...

Vrasja e dyfishtë në kurbin, Gjykata cakton masën e sigurisë për...

Gjykata e Kurbinit ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Ilir Xhepajn, i akuzuar si bashkëpunëtor në vrasjen e dy biznesmenëve, në...
WhatsApp DENONCO