Vllaznia arrin akordin me ish-futbollistin e Teutës

Vllaznia arrin akordin në merkato me futbollistin durrsak, Arbër Çyrbja, i cili këtë sezon ishte pjesë e Gjilanit në Superligën e Kosovës.

Mesfushori 27-vjeçar rikthehet kështu në Kategorinë Superiore, pas eksperiencave me Teutën dhe Kukësin. Në orët në vijim pritet zyrtarizimi i durrsakut me klubin shkodran.

LEXO EDHE  Java 17/ Spikat Partizani-Vllaznia, ndeshje të shtunën e të dielën në Kategorinë Superiore