E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Vllaznia

Etiketim: Vllaznia

Supersfida me Laçin të mërkurën, Brdaric me një mungesë të sigurt...

Të mërkurën, më 26 maj, Kategoria Superiore do zhvillojë javën e 36 dhe të fundit (17:00). Deçizive për titullin kampion, java e fundit do...

Brdaric: Krizën e kaluam me shpirt ekipi, tashmë mendojmë për Skënderbeun

Vllaznia fitoi në Fier me Apoloninë me rezultatin e thellë 0-6 dhe trajneri Thomas Brdaric normalisht është i kënaqur me triumfin e skuadrës së...

Vllaznia rrezikon Europën, Alban Xhaferri tregon planin e shpëtimit

Licencimi i Vllaznisë për Kupat e Europës është një temë e hasur shumë kohët e fundit. Shkodranët rrezikojnë të mos marrin pjesë për shkak...

Shtyrja e licensimit, Vllaznia është në ankth për Europën

Klubi i Vllaznisë pret me ankth të madh përgjigjen e Komisionit të Licencimit në FSHF për të miratuar dokumentacionin që kërkohet për pjesëmarrjen në...

Bylisi-Kukësi dhe Kastrioti-Vllaznia, si rreshtohen skuadrat e Superiores

Bylisi-Kukësi dhe Kastrioti-Vllaznia luhen prej orës 13:00. Dy duele mjaft interesante, mes skuadrave me objektiva krejt të ndryshme. Ballshiotët duan tre pikët në shtëpi...

Sfida ndaj Kastriotit, Dajan Shehi premton: Nesër fitojmë ne, duam të...

Vllaznia luan nesër kundër Kastriotit në transfertë në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të të Kategorisë Superiore. Në prag të kësaj sfide ka folur...

Gjobat dhe rreziku për të “kapur” Europën, shtohen problemet në mesfushë...

Ardit Krymi dhe Fjoart Jonuzi nuk do jenë për Vllazninë në duelin e radhës me Kastriotin në transfertë. Dy mesfushorët kanë plotësuar numrin katër...

Jashtë prej kartonëve, Vllaznia pa dy titullarë kundër Kastriotit

Vllaznia dhe Bylisi janë dy skuadrat më të penalizuara në javën e 25-të të Superiores. Ballshiotët, në duelin kundër Kukësit nuk mund të llogarisin...

Vllaznia gjobit trajnerin Brdaric dhe futbollistët, shkak bëhen rezultatet e dobëta

Vllaznia ka gjobitur stafin teknik, trajnerin Brdaric dhe lojtarët titullarë, që kanë qenë pjesë e formacionit në ndeshjet e fundit. Shkak për këtë veprim...

Vllaznia, pezullohet me afat të pacaktuar shitja e aksioneve të klubit

Ankesa e ish-presidentit të Vllaznisë, Valter Fushaj, është marrë parasysh nga Komisioni Publik i Tenderimit, çka ka bërë që grupi i ngritur nga Bashkia...

Polemikat te Vllaznia, tremb Alban Xhaferi: Iki që nesër nëse…

“Nëse jam unë e keqja e Vllaznisë, iki që nesër”, këto dhe të tjera replika janë shkruar nga sponsori i Vllaznisë në profilin e...

Superiore U21/ Fitore të thella për Vllazninë dhe Kastriotin, Laçi vazhdon...

Është luajtur java e 15-të e kampionatit të 21-vjeçarëve. Laçi vazhdon të tregojë formë të mirë dhe sot mori fitoren e radhës. Bardhezinjtë fituan 2-3...

Laçi merr kreun e Superiores, Duro: I kënaqur me skuadrën, Vllaznia?...

Laçi mposhti ditën e Skënderbeun dhe pas ndeshjes trajneri i kurbinasve, Shpëtim Duro shfaqur shumë i lumtur. Pas ndeshjes për “Gol pas Goli”, Duro...
WhatsApp DENONCO