VIDEO/ Vret 34-vjeçaren në mes të rrugës dhe largohet qetësisht

Një krim i tmerrshëm ka ndodhur në rrugët e Brazilit dhe është filmuar nga kamerat e sigurisë.

Nga pamjet e publikuara nga Daily Mail, shihet një burrë me biçikletë që po priste pranë një shtylle.

LEXO EDHE  Mbi gjysma e popullsisë afgane e rrezikuar nga uria ekstreme

Në momentin që pranë tij kalon një grua, ai nxjerr armën, e qëllon, e lë të vdekur në vend dhe largohet me biçikletë sikur të mos kishte ndodhur asgjë. Viktima raportohet se ishte 34-vjeç.