E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Rrugë

Etiketim: rrugë

Ulen aksidentet por janë më fatale/ Rriten me 38% jetët e...

Numri i aksidenteve në dy muajt e parë të këtij viti ka qenë më i ulët por kjo nuk e ka ndihmuar minimizimin e...

Bora dhe ngricat, ja si është gjendja e akseve rrugore/ Lëvizja...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion në lidhje me gjendjen e krijuar si pasojë e reshjeve të borës që kanë përfshirë vendin prej ditës...

Gjendja e rrugëve, ja ku rekomandohet lëvizja me zinxhirë

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion në lidhje me gjendjen e krijuar si pasojë e reshjeve të borës që kanë përfshirë vendin prej ditës...

Basha i bllokuar rrugës për në Shkodër: Përgjegjësi e qeverisë, ka...

Teksa ka udhëtuar nga Lezha për në Shkodër ku dhe ka mbetur i bllokuar, Basha deklaroi  se nuk ka parë asnjë borëpastruese dhe Shqipëria...

Situata nga moti në vend, Policia e Shtetit: Ja rrugët ku...

Situata e krijuar nga reshjet e dëborës të cilat kanë nisur me intensitet në shumë zona të vendit ka bërë që Policia e Shtetit...

Video/ Spahia publikon pamjet: Rruga e Lezhës e ngrirë, asnjë borëpastruese...

Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, ka publikuar pamje shokuese të rrugës kombëtare në Lezhë, ku nuk ka asnjë asnjë borëpastruese, apo mjet që të hedhë...

Përmbytje e rrëshqitje dherash, ARRSH: Ja gjendja e akseve kombëtare (FOTO)

Përkeqësimi i kushteve atmosferike ka sjellë problematika në zona të ndryshme në vend. Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se reshjet kanë sjellë rënien e inerteve në...

Asfalt elektoral në Durrës/ 4 tendera identik në vlerë, duhet të...

Nga Boldnews.al Mazhoranca ka aktivizuar të gjithë artilerinë për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Duke kontrolluar të dy pushtetet, atë qendror dhe lokal, ministrat dhe...

Ngrica dhe temperatura deri në -12°C, ARRSH: Ja gjendja e akseve...

Ndërsa temperaturat janë tepër të ulëta dhe vendi është përfshirë nga ngricat dhe reshjet e dëborës, Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se në Shqipëri vijon...

Moti i keq, ARRSH: Ja gjendja në akset rrugore

ARRSH ka njoftuar në lidhje me gjendjen e akseve kombëtare pasi vendi u përfshi nga reshjet e shiut dhe të dëborës gjatë mbrëmjes së...

VIDEO/ Policia pezullon 62 leje drejtimi mjetesh, ja rrugët që po...

Policia e Shtetit thotë se në kuadrin e masave për rritjen e sigurisë rrugore, ka shtuar monitorimet në rrugët interurbane Tiranë-Durrës, Tiranë-Elbasan, Tiranë-Lezhë dhe...

VIDEO/ Vret 34-vjeçaren në mes të rrugës dhe largohet qetësisht

Një krim i tmerrshëm ka ndodhur në rrugët e Brazilit dhe është filmuar nga kamerat e sigurisë. Nga pamjet e publikuara nga Daily Mail, shihet...

VIDEO/ Nën pushtetin e mjegullës, ja aksi rrugor që duhet të...

Mjegulla ka mbuluar dhe autostradën nga Kamza deri në Mamurras dhe rrugën në drejtim të Vorës. Mjegulla e dendur ka vështiresuar dhe ulur ndjeshëm shikueshmërinë...
WhatsApp DENONCO