Covid-19 prek edhe Kategorinë e Parë, infektohet trajneri i Flamurtarit

Koronavirusi futet edhe në Kategorinë e Parë të futbollit shqiptar, duke prekur këtë herë edhe skuadrën e Flamurtarit të Vlorës.

Trajneri i skuadrës bregdetare, Dritan Resuli, është infektuar më Covid-19 dhe pasi ka rezultuar pozitiv është karantinuar në banesë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Kapet me 27 kg drogë në “Yaris”, arrestohet i riu

Këtë të shtunë, Flamurtari do të kërkojë fitoren e parë këtë sezon, në ndeshjen ndaj Tomorit të Beratit. /A2news.com