Bëni shumë kujdes/ Meri Shehu ka një paralajmërim për këtë shenjë

Dashi-Eklipsi ndikon drejte per drejte ne ide te reja apo rruge te reja qe duhet te gjeni per te ecur përpara. Kujdes ne marredhenie me te afërmit. Duhet te shkeputeni nga ndikimi i tepert.

Demi-Ne diagonalen ekonomike dhe detyruese ndaj te tjereve dhe te tjeret ndaj jush me kete eklips henor do beni mire llogarite ekonomike dhe risqet shprterore se sa ju kushtojne.

Binjaket-Jeta juaj personale me eklipsin henor ne shenjen tuaj do ndryshoj dhe kjo do vij si pasoj e ndryshimit te strategjise qe duhet te beni ne jeten tuaj. Lufta eshte pjese e pashmangshme.

Gaforrja-Do jeni te fshehte ne cdo veprim dhe do gjeni nje menyre te zgjuar per te mos humbur ato qe mendoni se ju përkasin. Psikologjikisht do jeni te ngarkuar por te vendosur per te gjetur zgjidhje ne cdo problem.

Luani-Do kerkoni me cdo kusht nje vend te respektuar apo te sigurt ne shoqeri apo ne punet e rendesishme qe duhet te ndermeren ne grup. Jeten personale do ta percaktoni me vone mbi baza fetare.

Virgjeresha-Nje perballje shume e forte ne lidhje me karrieren ju pret kete periudhe. Nje ndryshim i madh i cili mund te ndodh per mire por nese nuk jeni te vemendshem ndaj informacionit edhe mund te dal per keq.

Peshorja-Duhet te masni mire forcat tuaja per te levizur apo per te ndermarr nje vendim qe ka te beje me ndryshim ideologjish vlerash apo vendi e shkolle.

LEXO EDHE  Horoskopi 20 prill 2021, çfarë parashikojnë yjet

Akrepi-Ka ardhur fundi i nje lodhjeje te madhe ku zgjuarsia apo taktika juaj nuk po rezulton e suksesshme ne ceshtjet ekonomike. Ju duhet me shume informacion e ndikim me fjalen tuaj.

Shigjetari-Ne fushen e marredhenie dhe bashkepunimeve do vij nje ndryshim apo nje beteje per te ruajtur pozicionet tuaja apo per te fituar me shume vetëbesim. Kujdes ne martese. Shume nga ju do kerkojne liri.

Bricjapi-Dy oferta pune dhe nje udhetim do behen shkas te levizni me shume dhe te takoheni me me shume njerez ne kete periudhe. Eshte mire te pershateni me nje kurs te ri ne jeten tuaj edhe personale.

Ujori-E ardhmja eshte pika me e forte e juaja pasi ju jeni ne te ardhmen edhe kur te tjeret as nuk e konceptojne. Keto dite do jeni me te suksesshem ne jeten erotike dhe ne argëtim e gezim.

Peshqit-Nje ceshtje e rendesishme pune edhe per ju mund te digjet nese nuk jeni te vemendshem duke i ngateruar ndjenjat qe keni per punen me ndjenja qe nuk kane te bejne me punen. Kujdes nga njerez me pushtet te cilet mund tju kene djegur token perreth jush.