E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Horoskopi boldnews host domain

Etiketim: Horoskopi boldnews host domain

Horoskopi/ Parashikimi i yjeve për ditën e hënë, 5 Prill 2021

Dashi-Nesër do të keni yjet në krah dhe gjithashtu Venusin. Sa i përket dashurisë, nëse partneri juaj është larg, ju filloni ta jetoni situatën...

Para nga të gjitha anët/ Shenjat më me fat! Horoskopi javor,...

Ky është horoskopi  javor i Paolo Fox. Si fillon java e dytë e muajit prill, cilat lajme dhe surpriza ju presin në fushën e...

Këto janë shenjat e horoskopit që lumturinë e gjejnë te beqaria

Edhe pjesa më e madhe e shoqërisë kërkon të gjejë partnerin ideal të jetës, janë 3 shenja të horoskopitqë dëshirojnë të kundërtën. Këto shenja duan...

Ditë ‘tersi’/ Këto shenja duhet të bëjë shumë kujdes këtë të...

Dashi-Çdo mundësi për të ngushëlluar zemrën tuaj duhet të shfrytëzohet, një nga planetët që ju mbështet nga tani deri në fund të muajit është...

Horoskopi i ditës së shtunë, 20 Mars 2021

Dashi-Më në fund nesër Dielli do të hyjë në shenjën tuaj dhe kjo do t’ju ndihmojë veçanërisht në lidhje me dashurinë. Në punë, mundësitë...

Javë e vështirë/ Ja parashikimi i yjeve sipas Paolo Fox, 16-21...

Astrologu i njohur italian Paolo Fox bën parashikimet për çdo shenje, lidhur me fatin, sidomos në dashuri. DASHI-Më në fund e keni kaluar mesin e...

E premtja e ‘zezë’/ Ja shenjat që duhet të bëjnë shumë...

Dashi-Në ditët në vijim, përpiquni të siguroni të ardhura. Ka pasur shumë shpenzime të papritura, qëndroni të qetë dhe përpiquni të rigjeni energjinë fizike...

Ja kush janë shenjat më me fat për Shën Valentin sipas...

Shën Valentini po afron, por pandemia nuk do i lejojë të rinjtë të festojnë si vitet e tjera. Gjithsesi, dashuria do ndizet flakë, pasi...

Ditë të vështia po afrohen/ Parashikimi i yjeve! Ja çfarë ju...

Ky është Horoskopi javor nga 8 shkurt 2021 deri më 14 shkurt 2021. Parashikimet për të gjitha shenjat, bazuar në  parashikimet e përgjithshme horoskopike...

Horoskopi/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet në ditën e fundit të...

DASHI-Një ditë për t’u shfrytëzuar, për të sqaruar çështje të dashurisë. Në cilën rrugë po shkoni? Çfarë dëshiron në të vërtetë? Venusi është përsëri...

Horoskopi javor/ Ja shenjat që do ju buzëqeshë fati, 1-7 Shkurt...

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën nga 1 shkurti deri më 7 shkurt 2021. Dashuria dhe puna:...

Këto shenja e mbyllin Janarin me “Bingo”! Para me ‘bollëk’ në...

Shumë prej nesh besojnë se në jetë do të kenë vetëm fat të mirë dhe shumica lexojnë parashikimin e yjeve për të marrë një...

Horoskopi/ Një javë shumë e vështirë, ja shenjat që duhet të...

Kjo javë fillon këndshëm, ndërsa Mërkuri me Jupiterin formojnë një takim tek Ujori në 11/01 dhe gjithashtu krijimin e nevojës për biseda të bukura...
WhatsApp DENONCO