E shtunë, Tetor 16, 2021
Etiketimet Horoskopi boldnews host domain

Etiketim: Horoskopi boldnews host domain

Horoskopi i ditës së hënë, 11 Tetor 2021

Dashi-Në dashuri, harrojeni një lidhje që ka përfunduar, Venusi tani është i favorshëm për gjëra të reja. Në punë ka të ngjarë të ketë...

Horoskopi i ditës së hënë, 13 Shtator 2021

Dashi-Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë,...

Horoskopi i ditës së premte, 10 Shtator 2021

Dashi-Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje....

Horoskopi i ditës së enjte, 9 Shtator 2021

Dashi-Do të kënaqeni shumë këtë të enjte nëse çliroheni nga pengesat që ju kanë mbajtur peng. Flisni dhe veproni si ta ndjeni. Mos u...

Horoskopi i ditës së shtunë, 4 Shtator 2021

Dashi-Ju pret një ditë pozitive. Në sferën profesionale mund të ketë përmirësime të ndjeshme, ndërsa gjatë darkës do të përjetoni momente të këndshme. Demi-Duhet të...

Horoskopi i ditës së martë, 31 Gusht 2021

Dashi-Duhet të rimendoni mënyrën se si u përgjigjeni detyrave dhe përgjegjësive tuaja. Energjia dhe entuziazmi juaj janë magjepsëse, por duhet të kuptoni po ashtu...

Këto janë shenjat e Horoskopit që do të kenë shumë fat...

Sipas astrologëve, një kohë e jashtëzakonshme dhe romantike po vjen për këto 4 shenja të Horoskopit. Virgjëresha-Yjet do t’ju japin një bukuri të jashtëzakonshme, me...

Horoskopi/ Këto shenja duhet të bëjnë kujdes këtë javë, 30 Gusht...

Dashi-Tregohuni më të organizuar këtë javë dhe mos lini asgjë pas dorë nëse doni që gjithçka t’iu shkojë mirë. Ndikimi i planetëve do ju...

Horoskopi i ditës së hënë, 23 Gusht 2021

Dashi-Marrëdhënia që keni krijuar me partnerin/en do të jetë më e qartë dhe do të kuptoheni më së miri. Sa i përket aspektit financiar,...

Horoskopi për ditën e premte, 20 Gusht 2021

Dashi-Nesër dita do të jetë në përgjithësi e mirë, pasi janë një seri yjesh në shenjë që ju mbështetin. Duhet të tregoheni më të...

Horoskopi për ditën e sotme

Dashi-Ditë e kënaqshme e nesërmja për ata që janë në një lidhje. Gjërat do ju ecin më së miri dhe nuk do keni çfarë...

Horoskopi i ditës së shtunë, 31 Korrik 2021

Dashi-Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do të shkojnë më së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë...

Horoskopi i ditës së mërkurë, 28 Korrik 2021

Dashi-Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë. Por...
WhatsApp DENONCO