Ngjarje e rëndë/ Humb jetën në rrethana misterioze një 20-vjeçar

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në Kosovë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Matiqan, të Prishtinës.

Të riut i është ofruar ndihma e parë mjekësore dhe është dërguar për në QKUK por fatkeqësisht nuk ka mundur të mbijetojë.

LEXO EDHE  Tentoi të korruptojë policin, arrestohet shoferi serb

Mësohet se i riu ka pësuar lëndime të rënda trupore. Si pasojë e lëndimeve SH.S., 20 vjeç ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen rrethanat e vdekjes.