E mërkurë, Korrik 28, 2021
Etiketimet Kronike boldnew shost domain

Etiketim: kronike boldnew shost domain

Nuk iu bindën policisë dhe kërcënojnë me armë efektivët, arrestohen dy...

Mbrëmjen e sotme, dy shtetasit Fation dhe Klodian Lika vëllezër me njëri-tjetrin, janë shoqëruar nga policia në aksin dytësor të rrugës Kurbin-Milot. Blutë bëjnë me...

Qindra ullinj përpihen nga zjarri në Lushnjë, flakët u afrohen shtëpive...

Një zjarr i fuqishëm ka rënë pasditen e sotme tek kodrat me ullinj midis qytetit të Lushnjes dhe Karbunarës. Zjarri është përhapur shumë shpejt nga...

Devijuan lumin Shkumbin, arrestohet një shtetas në Peqin, tjetri procedohet penalisht

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Peqin, arrestuan në flagrancë shtetasin: E.M., 65 vjeç, banues në fshatin Karinë, Peqin si dhe është...

Golem/ Shpëtohen nga mbytja në det dy vajza të mitura

Disa pushues, policia dhe bluzat e bardha kanë shpëtuar 2 vajza të mitura, nga mbytja në det. Efektivët e Postës së Policisë Golem të cilët...

E rëndë/ 30-vjeçari jep fund jetës në Librazhd

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Librazhd. Policia njofton se 30-vjeçari D. Duka ka varur veten në një pemë në afërsi të banesës...

Aksident në aksin Shëngjin-Lezhë, plagosen dy persona

Një aksident është regjistruar pak momente më parë në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të një lokali. Si pasojë...

Flaka në pyllin e Gjorgosit për pak i merr jetën punonjësit...

Lufta për të shuar flakët në pyllin e Gjorgosit ka rrezikuar edhe jetën e punonjësve të ndërmarrjes pyjore, të cilët prej orësh po punojnë...

Një fëmijë rrezikon të mbytet në plazhin e Velipojës

Policia Kufitare ka shpëtuar nga mbytja një fëmijë, i cili po lahej në plazhin e Velipojës. Mësohet se fëmija kishte ikur 40 metra larg...

Plagoset me thikë 19-vjeçari në Durrës

Një i ri ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në Durrës pas një përleshje me thika. 19 vjeçari, S. në Hamallaj, është tramsportuar në...

U qëllua me thikë në shpinë, 27-vjeçari shqiptar në gjendje të...

Pasi mbeti i plagosur nga goditjet me thikë, një 27-vjeçar shqiptar në Itali po lufton me vdekjen në një spital. Mesditën e sotme, i riu...

Grabiste materiale në kantieret e ndëtimit, arrestohet shqiptari

Dje pasdite karabinierët e stacionit Gambassi Terme arrestuan një shqiptar 38-vjeçar, me banim në zonën Empolese - Valdelsa, i ligjshëm në territorin kombëtar italian...

U kap me marijuanë, arrestohet 51-vjeçari shqiptar

Një shtetas shqiptar është arrestuar ditën e djeshme nga karabinierët në Firence, pasi në momentin e kontrollit 1 kg dhe 100 gram marijuanë. 51 vjeçari,...

U kap me 17 kg kokainë, arrestohet shqiptari në Itali

Dy persona, njeri prej tyre shqiptar janë arrestuar nga policia italiane, pasi janë kaur me 17 kilogramë kokainë. Mediat italiane, bëjnë me dije se në...
WhatsApp DENONCO