Tringa bën deklaratën e fortë për Genc Prelvukajn: U lidh me Enin dhe më fshiu nga Instagrami

Këngëtarja e njohur Tringa Kay, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka folur pa dorashka për jetën e saj, planet e të ardhmes apo raportet me kolegë të vjetër e të rinj.

Dikur, Tringa menaxhohej nga këngëtari Genc Prelvukaj dhe e pyetur si i ka tashmë marrëdhëniet me të, Tringa la të kuptohet se ka hatërmbetje nga Genci. Kjo pasi megjithëse prej kohësh ruanin raporte shoqërore, ai e kishte hequr nga Instagram-i kur ishte lidhur me Eni Koçin.

LEXO EDHE  Milaim Zeka: Kur isha 22 vjeç shkoja me një grua 50-vjeçare/ Zbulon në çfarë moshe ka humbur virgjërinë

“Ma ka hequr nga Instagram, e kuptoj se tani është lidhur me Enin. Por ne kemi qenë shokë dhe kemi punuar bashkë. Po nejse është jeta e secilit dhe unë ndoshta ja heq kur të gjej burrë”, u shpreh Tringa.