Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj marrin vaksinën anti-Covid: Ecni me hapin e shkencës

Marrë nga "Instagram"

Çifti i njohur i showbiz-it, këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë vaksinuar kundër Covid-19. Këtë moment ata e kanë ndarë me ndjekësit e tyre teksa kanë marrë dozën e parë të vaksinën Pfizer.

“Unë dhe tmerri nga gjilpërat. Unë zgjodha vaksinën Pfizer. Ju sugjeroj të ecni me hapin e shkencës dhe të bëni vaksinën. Duhen injoruar plotësisht teoritë e gabuara që kundërshtojnë marrjen e vaksinës.“, shkruan Eni.

LEXO EDHE  "Tony Awards"/ Publikohet lista e plotë e fituesve