Parashikimi i motit/ Ja çfarë ndodh me temperaturat ditën e diel, 18 Tetor 2020

Ditën e diel e kryesisht të hënën përgjithësisht mot me diell. Temperaturat do të pësojnë rënie kryesisht në vlerat minimale.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë brigjeve detare. E pranishme do të bëhet dhe mjegulla lokale gjatë orëve të mëngjesit.

LEXO EDHE  Viti i ri akademik në 2 nëntor, si do të zhvillohet mësimi

Valëzimi në dete i forcës 3 deri 4 ballë.