Stresi uron Sali Berishën për ditëlindjen e 76-të: Shpresa vdes e parafundit i fundit vdes ti …

Ish-presidenti dhe ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, feston sot  ditëlindjen e tij të 76-të.

Reperi i njohur Stresi, ka publikuar një foto të Sali Berishës në Instagram duke e uruar përzemërsisht.

“Shpresa vdes e parafundit i fundit vdes ti … Qofsh i lumtur përgjithmonë u bëfsh 1000 vjeç. 76 si 46”, shkroi Stresi në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Shpresa vdes e parafundit i fundit vdes ti … Qofsh i lumtur pergjithmone u bofsh 1000 vjec @saliberisha_official 76 si 46

A post shared by STRESI (@stresi) on

LEXO EDHE  Arjan Konomi shkon tek varri ku prehet Hueyda El Saied, takohet me djalin e artistes