Twerk, femra gjysëm të zhveshura e tufa me para/ Festa e ‘shfrenuar’ që organizoi Cardi B për ditëlindje

Cardi B është një prej emrave më të përfolur të muzikës, si për jetën profesionale ashtu edhe atë private.

Reperja organizoi një festë me rastin e ditëlindjes, ku nuk mungoi as Offset, i cili ishte afër saj në çdo moment dhe po e filmonte atë në secilën lëvizje.

Nuk munguan femrat gjysmë të zhveshura teksa bënin kërcime provukese, para mbi dysheme e ‘twerk’ nga Cardi B.

Kjo nuk është hera e parë që Cardi B së bashku me Offset organizojnë festa të tilla të shfrenuara dhe gjithnjë janë kritikuar nga audienca e gjërë.