Stuhi, shi, erë e fortë dhe …/ Ja parashikimi i motit për ditën e hënë, 28 Shtator 2020

Reshjet e shiut dhe shtrëngatat do të vazhdojnë të jenë të pranishme në vendin tonë edhe gjatë ditës së hënë.

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se shtrëngatat gjatë mesditës do të shtrihen në të gjithë vendin.

LEXO EDHE  Rrihet brutalisht anëtari i LSI-së në Poliçan/Video

Temperaturat do të jenë karakteristike për këtë muaj.

Më poshtë keni parashikimin e motit për ditën e hënë: