A ka një mundësi ribashkimi mes Mozzik dhe Loredanës? Ja çfarë thotë reperi

Mozzik ishte i ftuari i Luana Vjollcës mbrëmjen e së shtunës në nisjen e sezonit të katërt të emisionit “Shiko Kush LUAN”.

Reperi u përball me një pyetje vërtet pikante gjatë sfidës “Ndaje ose haje”, ku vlen të thuhet se është ndër pyetjet më të shpeshta që fansat presin pëgjigje.

“A ka një mundësi ribashkimi mes teje dhe Loredanës?”- u pyet Mozzik nga mikesha e tij Kida. Donte, s’donte të fliste reperi na e dha një përgjigje në heshtje. Ai vendosi të hajë ushqimin e shpifur në vend që të fliste; por as nuk e mohoi. Në raste të tilla të gjithë biem dakord se heshtja tregon pohim.

LEXO EDHE  "Një super yll në skenë dhe jashtë saj", Yuri Kim darkon me Dua Lipën