E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Mozzik

Etiketim: mozzik

Babai i reperave pëson atak kardiak, ja si është gjendja e...

Ditën e sotme vëllezërit e njohur, Mozzik dhe Getinjo kanë përjetuar një moment të vështirë. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Mozzik ka njoftuar se i...

Loredana ‘sulmon’ hapur Mozzik: Lëri komentet, je babai i vajzës sime,...

Reperja e njohur Loredana Zefi sapo ka lançuar këngën e saj më të re të titulluar “Angst”, teksti i së cilës është një 'sulm'...

Për herë të parë Zuna flet për lidhjen me Loredanën, ka...

Loredana dhe Zuna janë përfolur shpesh për një lidhje kohëve të fundit. Dyshja janë kapur  mat disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe video...

Nami në rrjet por si do reagojë Loredana pas kësaj? Mozzik:...

Shën Valentini është dita kur të gjithë zgjedhin të festojnë për dashurinë por Mozzik nuk po feston. Ai ka publikuar ditën e sotme këngën...

I vuri vizën! Loredana merr vendimin DRASTIK ndaj Mozzik, shihni ç’bën

Historia e Mozzik dhe Loredanës është një prej më të diskutuarave në media. Loredana, në intervistën e parë pas njoftimit për ndarje, deklaroi se nuk...

“Përfundova nënë beqare”/ Loredana bën rrëfimin prekës: Ndarja me Mozzik…

Loredana e Mozzik si sot para 1 viti u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Hanës. Vogëlushja feston ditëlindjen...

“Heq dorë nga Mozzik”/ Loredana në lidhje me reperin gjerman?

Loredan Zefi dhe Mozzik janë ndër personazhet më të përfolur të showbizzit që pas lajmit se janë ndarë dhe po jetojnë larg njëri-tjetrit. Shpesh u...

Enca: …s’më tradhton njeri, reperi i bën komentin EPIK (Foto)

Enca Haxhia ka ndarë së fundmi një fotografi me ndjekësit në Instagram ku si gjithmonë shfaqet në top formë dhe shumë sensuale. Këngëtarja kishte marrë...

“Zemra ime… m’dogji malli”/ Mozzik i bën dedikimin më të bukur...

  Mozzik dhe Loredana kanë qenë një ndër çiftet më të dashura por lajmi për ndarjen e tyre nuk u prit mirë nga fansat pasi...

Loredana shfaqet provokuese nga vaska, por kush është mashkulli pranë saj?!...

Loredana dhe Mozzik kanë vendosur t’i japin fund martesës së tyre, nga ku kanë nisur edhe procedurat e divorcit dhe këtë gjë e kanë...

Mozzik me lot në sy: “Arritëm diçka që se kemi bërë...

Reperi Mozzik ka ofruar ndihmën e tij për shqiptarët e prekur nga tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë, i cili ka sjellë dëme të mëdha...

Marketing i sajuar/ “Loredana dhe Mozzik nuk janë ndarë kurrë”

Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës prej muajsh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe çifti thuajse çdo ditë është komentuar për deklaratat....

Më në fund, Mozzik ribashkohet me vajzën pas 2 muajsh (Foto)

Reperi Mozzik i cili së fundmi është ndarë nga bashkëshortja e tij Loredana, ka shkuar të takojë vajzën e tij në Zvicër aty ku...
WhatsApp DENONCO