Habit presidenti i Fiorentinës: Meritonim barazimin por humbëm ndaj skuadrës më të mirë në Itali!

“Ky është futbolli, fiton dhe humb në pak minuta. Inter ndoshta është skuadra më e mirë e Italisë, rezultati duhet pranuar”, ka thënë presidenti i Fiorentina-s, Rocco Commisso për DAZN pas humbjes 4-3 që skuadra e tij pësoi mbrëmjen e sotme në San Siro.

LEXO EDHE  Video/ Aksion fantastik i B.Monchegladbach, e pëson Real Madrid!

“Jemi të rinj, mendoj se jemi më të fortë se vitin e kaluar. Sot meritonim të paktën barazimin. Ribery ka qenë i detyruar të dalë, edhe Chiesa: gjëra që ndodhin”.