Aksident në bulevardin “Bajram Curri”, makina përplas këmbësorin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në bulevardin “Bajram Curri” në Tiranë. Mësohet se mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidetifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.

“Me datë 24.09.2020, rreth orës 19:10, tek bulevardi “Bajram Curri” mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidetifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE  Bushati: Kur tre tendera i merr një person, këtu vjen erë e keqe

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.