VIDEO/ Aksident në Librazhd, plagoset një person

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në vendin e quajtur Murrash, në Librazhd.

Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i plagosur. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

LEXO EDHE  VIDEO/ PD akuza Ramës: Zhduke miliona euro me inceneratorët, publikon pamje 3D nga Singapori

Sakaq i plagosuri është nisur drejt spitalit të Librazhdit.