E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Librazhd

Etiketim: Librazhd

Mjegull dhe stuhi/ Trajleri del nga rruga në aksin Librazhd-Prrenjas, bllokohet...

Një trajler me drejtues Gëzim Hykën me targë AA552RS ka dalë nga rruga ka dalë nga rruga Librazhd-Prrenjas pasditen e sotme në vendin e...

Dy fëmijë të vdekur, sot humbi jetën foshnja 3 muajshe/ Drama...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd ditën e sotme, ku një foshnjë vajzë tre muajshe ka humbur jetën. Burime për abcnews.al bëjnë...

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Elbasan-Librazhd. Sipas raportimeve, një kamionçinë është përplasur me një motor dhe për pasojë është plagosur drejtuesi dhe...

Nëna del për të blerë qumësht, gjen foshnjen 3-muajshe të pajetë...

Një foshnje 3 muajshe është dërguar i pa jetë në spitalin e Librazhdit, ndërsa nuk dihen shkaqet. Trupi i pa jetë i foshnjës është...

Shpërthimi i kapsollave plagos 10 vjeçarin, ka marrë dëmtime të shumta

Një ngjarje mjaft e rëndë është regjistruar mbrëmjen e këtij fundviti në oborrin e ish Gjimnazit në qytetin e Librazhdit. Një 10-vjeçar sipas burimeve jo...

“Qyteti i zbrazët dhe njerëz të varfëruar”, Spaho takime me biznesin...

Biznesi i vogël po kalon një situatë shumë të vështirë dhe shumica janë në prag falimentimi. Kështu shprehet nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho...

Shefat e policisë pezullohen për hashashin, zbardhen emrat e zëvendësuesve

Bukurosh Teqja është komanduar shefi i Komisariatt të Librazhdit, pas pezullimit nga kjo detyrë të Bedri Hasanaj. Ky i fundit, së bashku me 9 punonjës...

VIDEO/ Familja hap dyert e mortit për të përcjellë nusen, 5...

Një shtëpi e vogël një katëshe, e lyer me të gjelbër, ngjyrën e shpresës një çati të vjetër, ca rroba të nderura në tel...

U helmuan 5 ditë pas martesës, zbardhen emrat e dy të...

Një çift të rinjsh, të martuar vetëm 5 ditë më parë, mbërritën në spitalin e Librazhdit në gjendje të rëndë shëndetësore. Të rinjtë u...

Dyshohet se abuzonte me fondet, arrestohet shefja e financës

Dyshohet se ka abuzuar me fondet e shoqërisë së Ujësjellës Kanalizimeve, dega Librazhd, arrestohet shefja e financës. Burime zyrtare nga policia lokale bëjnë të ditur...

Librazhd-Prrenjas/ Aksidentohet motori, dy të plagosur (DETAJE)

Një aksident i rëndë me pasojë dy të plagosur ka ndodhur këtë pasditë në aksin Librazhd-Prrenjas. Sipas informacioneve paraprake, një mjet tip “Benz” ka...

Më ka degjeneruar mbiemrin dhe zonën/ Studentja shpërthen ndaj Ballës në...

Një prej vajzave që ka marrë pjesë në takimin e kreut demokrat Lulzim Basha me të rinjtë në Elbasan ishte edhe Adelina Balla. Ajo ka...

Përplaset me bordurën, makina merr flakë pas aksidentit

Një automjet ka marrë flakë në hyrje të Librazhdit pasditen e sotme, pasi është përplasur me barrierën anësore të rrugës. Burime thanë se mjeti që...
WhatsApp DENONCO