Plagosi komshiun në këmbë, identifikohet autori, policia në kërkim

Policia e Tiranës identifikon autorin e plagosjes së ndodhur në zonën e Unazës së re. Sipas njoftimit zyrtar, bëhet e ditur se shtetasi S.B., u plagos në këmbë nga komshiu i tij dhe ai është 20 vjeçari me iniciale A.M., i cili është shpallur në kërkim.

Njoftimi i policisë

Në vijim të informacionit të dhënë pak më parë se në Unazë të Re, është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi S.B., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën, ju bëjmë me dije se :

Sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.6, falë veprimeve të shpejta dhe profesionale kanë bërë të mundur identifikimin si autorë të dyshuar shtetasin A.M., 20 vjeç.

Nga ana e Policisë po punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.