Lajmi i Fundit/ Aksident në Vlorë, makina përplas këmbësoren

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një këmbësore.

Gjendja e saj ende nuk bëhet me dije, ndërsa mësohet se është transportuar me urgjencë në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

LEXO EDHE  Tentoi të vriste vëllain me hanxhar, kush është 39-vjeçari nga Vlora

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.