Maxi Lopez sulmon Wanda Narën: Fajtore në infektimin e dy fëmijëve me Covid!

Sërish polemika mes futbollistit, Maxi Lopez dhe ish-bashkëshortes së tij, Wanda Nara. Futbollisti argjentinas në një intervistë të dhënë së fundmi zbuloi se 2 nga 3 fëmijët janë të infektuar me COVID-19.

Për këtë ai fajësoi ish-bashkëshorten e tij, Wanda e cila sipas tij është përgjegjësja kryesore që fëmijët u infektuan.

“Unë jam i indinjuar, kjo grua është e papërgjegjshme. Kam dy fëmijë pozitivë për shkak të saj! Unë i thashë që nuk duhej të shkonte në Ibiza, duke e paralajmëruar, se të gjithë ata që ktheheshin nga atje ishin të infektuar’-tha i irrituar, Maxi Lopez.

LEXO EDHE  FOTO/ “Bën jetë të shthurur”, lojtari i City ndahet nga e dashura

Kujtojmë që Maxi Lopez dhe Mauro Icardi të dy argjentinas janë qenë shok të ngushtë dhe shkak i prishjes së marrëdhënies u bë pikërisht, Wanda Nara.

Në momentin që ishte e martuar me Maxi Lopez, ajo nisi të frekuentohej me shokun e tij, Mauro Icardi me të cilin u lidh më vonë dhe sot kanë dy fëmijë së bashku.