Brenda avionit 73 milionë dollarësh të Kylie Jenner (Foto)

Kylie Jenner jeton me të vërtetë një jetë luksoze, e kompletuar me avionin e saj privat.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians mund të fluturojë nëpër botë me familjen dhe miqtë e saj të famshëm sa herë që asaj i pëlqen, falë avionit të saj Kylie Air, shkruan Mirror.

Avioni që 23-vjeçarja e kishte blerë, arrin shumën prej 73 milionë dollarë. Por sigurisht, kjo nuk është shpenzim i madh për dikë që ishte përkohësisht një miliarder.

LEXO EDHE  “Top Channel” konfirmon datën e nisjes së “Big Brother VIP” (Foto)

Sediljet prej lëkure duken shumë më komode sesa ato tipike që mund të gjesh në një avion komercial. Avioni i Kylie gjithashtu ka një zonë me një divan me pamje komode të vendosur përpara një televizion me ekran të madh.

Imazhet u shpërndanë në Instagram nga një llogari e ndjekësve të familjes Kardashian.

Image
Image
Image
Image