Foto/ Bayern ia bëri Barçës 8-2, rrjeti shpërthen në meme!

Pas humbjes historike, 8-2, që pësoi në ndeshjen e mbrëmshme Barcelona me Bayern Munich, rrjeti ka shpërthyer me meme pikante.

Shumëkush e quajti turpërimin e mbrëmshëm të Barcelonës së Mesit dhunim të pamëshirshëm, por gjithsesi në faqet e internetit nëpër botë dhe në Shqipëri, ajo ndeshje është trajtuar më së shumti me sarkazmë dhe humor.

LEXO EDHE  Tronditet Seria A/ 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genoa-s pozitivë me COVID-19

Më poshtë po ju sjellim një kolazh me memet më pikante.