Aksidenti në Tiranë, ndërron jetë në spital 50-vjeçari

Ndërron jetë në spital 50-vjeçari, i cili mbeti i plagosur ditën e djeshme nga aksidenti në aksin rrugor Vorë-Rinas.

Ai po udhëtonte me motoçikletë kur është përplasur nga një kamion.

50-vjeçari me iniciale H.T., si pasojë e plagëve të marra nuk mundi të mbijetojë dhe ndërroi jetën në spital.

LEXO EDHE  Covid 19/ Meta falenderon BE-në për ndihmën e madhe që i ka dhënë Shqipërisë

Policia arrestoi drejtuesin e kamionit A.N., 34 vjeç.