Aksident në Golem/ Një i plagosur

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, konkretisht në Golem. Një person ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në spitalin e Durrësit dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Makina ka pësuar dëmtime të mëdha dhe pjesë të saj kanë përfunduar përgjatë gjithë rrugës.

LEXO EDHE  Hoti: Asociacioni temë e mbyllur për Kosovën, Serbia s’është e gatshme për marrëveshjen

Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik.

Po punohet për dokumentimin e shkaqeve të plota të aksidentit.