Barcelona-Napoli, publikohen formacionet zyrtare

Pak më shumë se pesë muaj pas ndeshjes së parë, Barcelona dhe Napoli do të përballen sërish mbrëmjen e sotme për fazën e 1/8-ave në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja e parë e zhvilluar në “Sao Paolo” përfundoi në barazim 1-1.

Pritet të jetë një sfidë mjaftë e dyluftuar, duke qenë se gjithçka është e hapur.

LEXO EDHE  Guardiola drejt largimit nga City? Ja dy emrat që mund ta zëvendësojnë

Sfida në “Camp Nou” do të luhet pa tifozë dhe do të fillojë në orën 21:00.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni formacionet zyrtare.