Goxhaj i përgjigjet Bratajt të Urgjencës: O oficer i armatës së bluzave të bardha të Plandemisë

Avokati Altin Goxhaj ka reaguar ndaj një postimi të kreut të Urgjencës Kombëtare, Skender Brataj, i cili kërkon ndalimin e njerëve që sipas tij, po luajnë me jetët e qytetarëve.

“Ky Skënder Brataj i oficeri i “Armatës së Bluzeve të Bardha të PLANdemisë” që drejtohet nga Kapterr Ramiu ka kërkuar ndalimin tim nga Qeveriu!

LEXO EDHE  Shi dhe rrezik për pëmbytje në veri të vendit nga sot dhe 5 ditët e ardhshme. IGJEUM thirrje për kujdes

Nesër do i shkoj në spital te infektivi ti paraqes pyetjet me shkrim që më fshiu te pamfleti që ka nxjerrë për mua”, shkruan Goxhaj, duke publikuar edhe komentin e Bratajt në rrjetet sociale.