E shtunë, Tetor 16, 2021
Etiketimet Debati

Etiketim: debati

Propozimet e Bashës për zgjidhjen e krizës, Rama: Foli si Sudja

Kryeministri Edi Rama ironizoi sot 7 propozimet e kreut demokrat Lulzim Basha për zgjidhjen e krizës energjitike në vend. Rama i ka cilësuar këto pika...

“Injorant, katundar, racist”, Zeka e Jazexhi sherr në studio për Erdoganin

Deklaratat e profesor Gani Mehmetajt në lidhje me xhamitë në Kosovë, ka ndezur një debat të ashpër sot në emisionin “Shqipëria Live”. Sipas Mehmetajt, në...

E quajti Kurtin budalla, Kryeministri-Vulinit: Ke qenë zëdhënës i gruas së...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i është kundërpërgjigjur ministrit të brendshëm të Serbisë, Aleksandër Vulin, i cili tha se ‘për ta ndezur luftën duhet...

“Ke blerë vota në garën për kryetar, ka video”/ Zbardhet debati...

Selia blu e ka të vështirë të gjej qetësi këto kohë. Gazeta “Panorama” ka zbardhur debatin mes kryedemokratit Basha, ish-rivalit të tij, Agron Shehaj...

“Sa herë të bëni s*ks fitoni sevape”, gazetari shpërthen ndaj Imamit:...

Sugjerimi i Imamit nga Prishtina, Fadil Musliu, për burrat shqiptarë që të kryejnë më shpesh marrëdhënie seksuale me gratë e tyre sepse kështu përfitojnë...

“Mos ik si burracak”, Basha fton Ramën në debat

Kreu demokrat Lulzim Basha nga Kukësi, ku zhvilloi takimet e rradhës në kuadrin e fushatës për zgjedhjet e 25 prillit, sfidoi kryeministrin Edi Rama...

VIDEO/ “Je bërë dhe simpatike sot”, Rudina Magjistari- Sazan Gurit: Je...

Një debat ka ndodhur mbrëmjen e sotme midis ambientalistit Sazan Guri dhe moderatores, Rudina Magjistari. Ka qenë një koment i ambientalistit Guri ndaj të ftuarës...

E kritikoi për takimin me Sarën, Ervisi ‘kapet’ me Arlindin: Nuk...

Në puntatën e sotme në “PërPuthen” po transmetohet takimi i Sarës me Ervisin, takim i cili u kritikua nga Arlindi. Ky i fundit iu drejtua...

A ka rrezik vaksina e AstraZeneca? Ja çfarë thonë mjekët e...

Një debat i madh ka përfshirë shumë shtete lidhur me përdorimin e vaksinës AstraZeneca. Një pjesë e shteteve e kanë pezulluar, ndërsa pjesa tjetër...

Basha-Ramës: Burrë nuk të bëjnë banditët me armë në brez, pa...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili duke reaguar pas përplasjes së sotme në Elbasan mes mbështetësve...

FOTO/ “Je bashkëfajtor, ti e zgjodhe Metën President”, ja reagimi Ramës...

Presidenti Ilir Meta u përfshi dje në një përplasje me vartësit e Erion Veliajt, të cilin kishin shkuar për të zbatuar një shkresë pa...

Enkel Demi: Kur ishim të vegjël Edi Ramën e rrihnim gjithmonë...

Gazetari Enkel Demi ironizoi figurën e kryeministrit Edi Rama. Duke folur në emisionin “As Pro, as Kundër” në ABC, Demi tha se Rama tashmë...

Rama thumbon Metën: Ka kohë që nuk është më President, po...

Kryeministri Edi Rama vijon debatin në distancë me Presidentin Ilir Meta. Një ditë më parë, Kreu i Shtetit kërkoi marrjen e masave urgjente lidhur...
WhatsApp DENONCO