Europa League/ Inter-Getafe, publikohen formacionet zyrtare

Në orën 21:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Interit dhe Getafes e vlefshme për fazën e 1/16-ve të Europa League.

Kualifikimin për në çerekfinale do ta vendosë kjo ndeshje teke pas formatit të ndryshuar për shkak të pandemisë së coronavirusit.

LEXO EDHE  Stefano Sensi zgjedh 5 lojtarët më të mirë në historinë e Interit

Takimi do të zhvillohet në një teren neutral, “Veltins Arena” në Gjermani pa praninë e tifozëve.

Më poshtë formacione zyrtare të të dyja skuadrave: