Dy vëllezërit Veshaj në pushime me të dashurat dhe fëmijët e tyre (Foto)

Dy çiftet më të komentuar gjatë këtyre muajve janë padyshim Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi, si dhe Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Që pas bërjes publike të lidhjes nga të dyja palët, nuk kanë munguar fotot dhe videot e ëmbla krah njëri-tjetrit në rrjetet sociale, të cilat kanë marrë komente duke fituar zemrat e të gjithëve.

Të dy çiftet duket se i pëlqejnë shumë udhëtimet dhe shpesh zgjedhin destinacione të ndryshme për të kaluar kohë krah njëri-tjetrit.

LEXO EDHE  Xhaxhai i saj vr*u aksidentalisht kineasten në sheshxhirim, reagon Hailey Baldwin

Së fundmi, ata janë “arratisur” në jug të Shqipërisë, por sigurisht nuk kishin si të mungonin edhe fëmijët e Maliqit dhe Zemanit, Dani dhe Arbori.

Mbrëmjen e kaluar, Jonida ka zgjedhur të na surprizojë me një video të ëmbël të dy të vegjëlve, që duket se janë shokë të mirë. Në postimin në Instastory ajo shkruajti: “Dashuritë”.

Dan Maliqi Arbror Zemani