Video/ Teuta-Tirana, zhbllokohet rezultati në finalen e Kupës së Shqipërisë

Po luhet ndeshja finale e Kupës së Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës.

Teuta ka kaluar në avantazh shumë shpejt në minutën e 2-të të ndeshjes. Autori i golit ishte Rustem Hoxha. Mbrojtësi pas një krosimi perfekt të marrë nga goditja e këndit ia ka dalë ta dërgojë topin në rrjetë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Leao dhe Calabria, Milan në avantazh të dyfishtë ndaj Bolognas

Një fillim i mbarë ky për durrsakët ndërsa Tirana është e dënuar të shënojë për të pasur mundësi të fitojë trofeun e dytë sezonal.