Bilanci tragjik nga Covid 19 në Shqipëri/ 3 nga viktimat ishin nga Shkodra

Në 24 orët e fundit u regjistruan 5 viktima nga koronavirusi në vend. Ndërkohë, tre viktima janë nga Shkodra.

“Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, 3 qytetare nga Shkodra; një 47-vjeçare, një 51-vjeçare, një 72-vjeçare, me disa sëmundje bashkëshoqëruese. Kanë humbur jetën fatkeqësisht edhe 2 qytetarë nga Tirana; një 65-vjeçar pa sëmundje të tjera dhe një 70-vjeçar me sëmundje bashkëshoqëruese,” deklaroi MSH.

LEXO EDHE  Droga në Durrës/ U sekuestrua 45.5 kg heroinë, dy të arrestuar