E rëndë/ Përplas qytetarin me makinë në Vlorë dhe e lë shtrirë në mes të rrugës

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Një qytetar është përplasur nga një automjet, e më pas shoferi është larguar nga vendngjarja.

Sipas dëshmitarëve i aksidentuari u la i shtrirë në rrugë dhe u ndihmua nga të pranishmit sa erdhi ambulanca.

LEXO EDHE  Rëndohet bilanci në Shqipëri/ 6 viktima dhe 139 të infektuar në 24 orët e fundit! Ja shpërndarja gjeografike

Ende nuk dihet sesi është gjendja e tij aktuale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të zbardhur situatën dhe kapjen e autorit.