E rëndë/ Përplas qytetarin me makinë në Vlorë dhe e lë shtrirë në mes të rrugës

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Një qytetar është përplasur nga një automjet, e më pas shoferi është larguar nga vendngjarja.

Sipas dëshmitarëve i aksidentuari u la i shtrirë në rrugë dhe u ndihmua nga të pranishmit sa erdhi ambulanca.

LEXO EDHE  Luan Baçi rrëfen takimin në zyrën e Bashës: Nuk e dhashë dorëheqjen, më vjen keq për mënyrën si u veprua!

Ende nuk dihet sesi është gjendja e tij aktuale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të zbardhur situatën dhe kapjen e autorit.