Rita Ora fotografohet topless pranë të dashurit grek

Rita Ora ka nisur një romancë dashurie me regjizorin grek Romain Gavras. Këngëtarja shqiptare raportohet se është lidhur me Gavras gjatë karantinës dhe sipas miqve, çifti janë “të dashuruar prej muajsh”.

Dyshja ka vendosur të kalojë bashkë edhe ditët e nxehta të verës. Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit, teksa s’mundën t’i shpëtonin dot syrit të paparacëve.

LEXO EDHE  Zbulohet shuma marramendëse, ja sa do të shpenzojë Paris Hilton për dasmën e saj luksoze

Në një moment, Rita ka hequr bikinit e saj duke u zhytur topless në det pranë partnerit të ri, ndërsa fotot e këngëtares kanë bërë xhiron e rrjetit.