VIDEO/ Meta përshendet me ‘këngë dhe boks’ 30 korrikun

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë mesazhin e boksierit kampion shkodran, Kristian Demaj i cili ka qenë i pranishëm edhe në tubimin e dy marsit.

Meta thotë se me këtë mesazh u uron të gjithëve një ditë të mbarë pasi nuk mund të rrinte pa e shpërndarë këtë përshëndetje.

LEXO EDHE  Ndoka: Nuk është Berisha, ja kush mund të zëvendësojë Bashën në krye të PD

Reagimi nga Ilir Meta

Nuk mund ta mbaja vetëm për vete këtë përshëndetje që më erdhi nga Christiani!

Ju uroj ditë të mbarë të gjithëve!

One love, one Heart! ????????

Let’s get together and feel all right.