Rita Ora kapet mat me të dashurin në pushime (Foto)

Rita Ora është parë duke u argëtuar me të dashurin e saj Romain Gavras teksa marrin rreze dielli në Ibiza me miqtë e tyre. Partner i Rita Orës iu bashkua asaj të mërkurën teksa lundronin përgjatë mesdheut gjatë qëndrimit të tyre në Ibiza.

Çifti po shijon pushimet e para post karantinimit, në ishullin balearic, duke shfrytëzuar uljen e masave strikte kundrejt udhëtimeve për shkak të koronavirusit. Ata shfaqen shumë të relaksuar teksa argëtohen duke notuar dhe shfrytëzuar pamjen piktoreske të ishullit.

Veshur me një bikini lejla dhe pink, Rita tregon trupin e saj të tonifikuar teksa hyp në një varkë me një grup të madh miqsh. Edhe pse të rrethuar nga shumë njerëz, Rita dhe Romain,39 vjec, duket se kanë sy vetëm për njëri tjetrin teksa hidhen nga varka, së bashku me producentin e Ritës.

LEXO EDHE  Shtatzënë për herë të dytë, Kylie Jenner zbulon gjininë e foshnjës

Gjithashtu  për shkak të temperaturës së lartë, në një moment Rita vendosi të dilte topless dhe me pas u hodh në ujë bashke me Romainin. Duket se Rita dhe partneri i saj po I shfrytëzojnë në maksimum pushimet e tyre.

Image

ImageImageImage

Image

Image