“Kam bërë dy teste dhe kam rezultuar negativ”/ Kryebashkiaku i Ramës: Nuk kam asnjë shenjë

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu, thotë se ka dalë negativ për Covid-19, ndërsa ka kryer 2 tamponë.

Në një postim në rrjetet sociale, Ndreu ka reaguar pas lajmit të një dite më parë se dy nënkryetarët e Bashkisë së drejtuar prej tij ishin infektuar me koronavirus.

“Për dijeni, lidhur me aludime dhe shqetësime miqsh dhe të tjerë të interesuar.

LEXO EDHE  Gruaja e Lulzim Bitrit zbulon përfshirjen e tij në vr*sjen në Tetovë dhe ‘miqësinë’ me Talo Çelën

Kam bërë dy tamponë deri tani dhe kam rezultuar negativ përsa i përket Covid.

Nëse do ketë një tampon të tretë dhe do rezultoj pozitiv, sigurisht që nuk do e fsheh.

Por deri tani s’kam asnjë shenjë për t’u bërë merak, apo për të kënaq oreksin e ndonjë kazanxhiu mediatik këtej nga ana jonë !”, shkruan Ndreu.