Inter-Napoli, publikohen formacionet zyrtare

Interi dhe Napoli takohen në ndeshjen e xhiros së parafundit të Serie A.

Dy skuadrat tashmë nuk kanë ndonjë objektiv dhe luajnë vetëm për statistika. Takimi luhet në orën 21:45, ndërsa trajnerët e të dyjave skuadrave kanë zgjedhur formacionin më të cilin do të zbresin në fushë.

LEXO EDHE  Henry: Messi është i izoluar, jam i shqetësuar

Formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Bastoni; Candreva, Brozovic, Barella, Biraghi; Borja Valero; Lukaku, Alexis Sánchez

Napoli: Meret; Hysaj, Maksimovic, Koulibaly, Mário Rui; Elmas, Demme, Zielinski; Politano, Milik, Insigne.