FOTO/ Digjet magazina e gomave në Kashar, ja ç’ka ndodhur

Një magazinë gomash në zonën e Kasharit në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Mësohet se nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Shërbimet zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë vendosur nën kontroll flakët.

LEXO EDHE  Aksident në Shijak-Durrës, makina përplas këmbësorin

Si shkak i djegies së gomave një tym i madh ka mbuluar zonën përreth.