Aksident i shumëfishtë në Lezhë, plagosen dy persona

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur te vendi i quajtur si kryqëzimi i Shënkollit.

Sipas burimeve dy persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar për ndihmë mjeksore në spitalin rajonal të Lezhës.

LEXO EDHE  Shehu: Kuvendi Kombëtar i PD do implementojë rregullat e lojës

Policia aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e shkaqeve të këtij aksidenti.