Eduard Grishaj zbulon planet e martesës me Arbana Osmanin, ja vendi ku do bëhet dasma

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Arbana është në fund të pritjes së ëmbël dhe në media është përfolur se dyshja do bëhen me djalë, lajm ky që nuk është konfirmuar ende.

Eduarti ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Pushime On Top” ku ka dhënë një intervistë për moderatorin Flori Gjini.

LEXO EDHE  Fifi shokon me deklaratën: Godisja veten me tigan nga ankthi, shikoja haluçinacione (Video)

Ai ka zbuluar detaje të reja rreth jetës personale, mes të cilave dhe dasma me Arbanën. R egjisori tregoi se nuk kanë caktuar ende një datë, ama e kanë të qartë vendin.

“Dasmën nuk e di kur do ta bëjmë, por do ta bëjmë në Bogë. Arbana është pro gjërave të bukura dhe Boga futet tek gjërat e bukura”, tha ai.