Oriola Marashi dhe Eros Grezda i dhanë fund lidhjes? Reagon futbollisti

Pak ditë më parë në rrjet qarkulluan lajme se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Arsyeja e këtij lajmi ishte se dyshja nuk e ndiqnin më njëri tjetrin në rrjete sociale.

Image

Mirëpo futbollisti ka reaguar për herë të parë ditën e djeshme.
Oriola ka publikuar në Instagram disa foto e veshur me rrobabanjo dhe e shtrirë në rërë, ku duket më joshëse se kurrë.
Erosi nuk i ka rezistuar dot dhe si rrjedhojë i ka lënë një koment. “Zjarr, zjarr”, i ka shkruar ai.

Siç duket dyshja janë sqaruar pasi tani ndiqen sërish në rrjete sociale.

LEXO EDHE  Ndodh në BBV/ Fifi dhe Paloma puthin në buzë njëra-tjetrën

Image